Слухати

Донбас Медіа Форум у Харкові розпочався з оплесків на честь журналіста Станіслава Асєєва / Новини на Громадському радіо

Донбас Медіа Форум у Харкові розпочався з оплесків на честь журналіста Станіслава Асєєва

06 липня 2018 - 11:20
У Харкові проходить четвертий щорічний Донбас медіа форум, на якому за оцінками організаторів, зібралося близько 400 журналістів з усієї України

Четвертий Донбас Медіа Форум у Харкові розпочався з оплесків на честь журналіста Станіслава Асєєва, котрий перебуває в ув’язненні незаконних збройних формувань у Донецьку.

У дводенному форумі беруть участь кілька сотень журналістів з Донбасу та інших регіонів. Серед спікерів події кілька журналістів Громадського радіо, зокрема Андрій Куликов, Кирило Лукеренко, Наталка Соколенко, Ірина Славінська

Тема цьогорічного Донбас медіа Форуму  - нові виклики та можливості, з якими стикаються регіональні медіа. У 2018 році Форум відбувається на тлі загострення внутрішньополітичної боротьби в Україні напередодні парламентських та президентських виборів, коли очікується зростання політичного популізму та упереджених публікацій в засобах масової інформації. 

Крім того, сьогодні о 12:30 Громадського радіо прямо із місця події проведе прямі ефіри.

Вмикайте і слухайте наживо на hromadskeradio.org або прямий стрім у Фейсбуці. Ефір проведуть співзасновник та голова правління Громадського радіо Андрій Куликов та головний редактор Громадського радіо Кирило Лукеренко. 

Ефір відбудеться у рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами. 

Громадське радіо у Харкові: ефіри, лекції, майстер-класи 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+