Слухати

Київводоканал: постачання питної води в Україні під загрозою / Новини на Громадському радіо

Київводоканал: постачання питної води в Україні під загрозою

06 липня 2018 - 20:45
Раніше виробник хлору, з яким співпрацював водоканал, повідомив про зупинку виробництва

У Київводоканалі заявили про загрозу централізованого постачання в Україні питної води через відсутність хлору для її знезараження, інформує прес-служба підприємства.

Як повідомляється, у середині червня підприємство хімічної галузі «ДніпроАзот», яке виробляє рідкий хлор, що використовують водоканали для знезараження питної води, попередив про зупинку виробництва.

Через це на водопровідно-каналізаційних підприємствах України виникла складна ситуація зі знезараженням питної води.

«На деяких підприємствах залишків хлору залишилося від тижня до 20 діб», — заявили у водоканалі.

Про таку ситуацію повідомили уряд та Раду з національної безпеки та оборони — їх попросили втрутитися та вирішити питання з поставкою хлору.

«Але, на жаль, і досі Дніпроазот не відновив свою роботу. Залишки хлору, які були на момент його зупинки, реалізовані повністю», — повідомили у «Київводоканалі».

Зазначається, що поставки хлору в цистернах з Румунії дуже проблематичні, оскільки європейські цистерни не можуть змінювати колісну базу, а також повинні мати сертифікацію в Україні.

У цистернах хлор для знезараження отримують Київ, Харків, Кривий Ріг, Маріуполь та інші міста.

У «Київводоканалі» заявили, якщо завод «ДніпроАзот» терміново не відновить роботу, то вже на початку наступного тижня (9 липня) в деяких регіонах України може бути значно обмежена подача води в централізовану водопровідну мережу, а в деяких регіонах — повністю припинена.

Нагадаємо, в Києві 30-31 березня відбулось наймасштабніше відключення води в історії міста.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+