Слухати

МВС пропонує розпочати деокупацію з Горлівки та Новоазовського регіону разом з миротворцями ООН / Новини на Громадському радіо

МВС пропонує розпочати деокупацію з Горлівки та Новоазовського регіону разом з миротворцями ООН

06 липня 2018 - 11:41
Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко

Разом з місією ООН розпочати деокупацію Донбасу з Горлівки та Новоазовського регіону пропонує Міністерство внутрішніх справ. Про це під час науково-практичного семінару «Стратегія відновлення цілісності України» заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, передає УНН.

Варченко зазначає, що миротворча місія ООН — необхідна.

«Звільняємо ці райони, виходячи з потужностей ООНівської місії. 3000 осіб вистачить, щоб зайти в ці регіони», — каже він.

Звільнити Горлівку та Новоазовський район можна буде лише тоді, коли буде остаточно прийнята рішення про повне звільнення України, наголосив радник. 

«Тільки тоді, коли буде підписана угода про деокупацію України, тоді ми можемо піти на ці кроки», — зазначив він.

Читайте також: Деокупація Криму вирішить питання Донбасу, — екс-посол України у Хорватії

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+