Слухати

Постанова Стрижевської щодо будівництва музею на Інститутській незаконна, - Горбатюк  / Новини на Громадському радіо

Постанова Стрижевської щодо будівництва музею на Інститутській незаконна, - Горбатюк

06 липня 2018 - 21:32
Йдеться про постанову заступниці гепрокурора, якою вона скасувала іншу постанову про заборону будівництва музею Революції Гідності

Керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що постанова заступниці Генпрокурора Анджели Стрижевської щодо скасування заборони на будівництво музею Революції Гідності на вулиці Інститутській, є незаконною.

Про це керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ сказав в коментарі Громадському радіо.

«Вважаю, що ця постанова є незаконною щонайменше з процесуальних причин. Тому що Стрижевська не витребувала оригінал цієї постанови і не вивчала матеріалів провадження — на підставі чого вона приймалася. Не зрозуміло на підставі чого вона скасовувала цю постанову. Тому ці дії вважаю незаконними і як такі, що містять ознаки втручання в слідство», — сказав Горбатюк.

За його словами, будівництво може зашкодити проведенню слідства у кримінальному провадженні щодо масових розстрілів на Майдані.

«Є загрози того, що можуть бути внесені якісь зміни, що перешкодить належному проведення слідчих дій і фіксації слідчих експериментів. І може негативно відображатися на отриманні додаткових доказів у кримінальному провадженні», — розповів керівник департаменту Спецрозслідувань.

Він також заявив, що департамент спецрозслідувань звертатиметься до суду, «якщо керівництво Генеральної прокуратури не дає можливість забезпечити збереження речових доказів».

Нагадаємо, 4 липня в ефірі Громадського радіо директор Музею революції гідності Ігор Пошивайло заявив, що в музеї отримали припис з департаменту спецрозслідування щодо заборони проводити будівельні роботи на Інститутській. Припис мав діяти до листопада.

6 липня у ГПУ заявили, скасували постанову прокурора Департаменту спецрозслідувань щодо заборони будівництва музею «Революції Гідності» на вулиці Інститутській у Києві через її «незаконність».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+