Слухати

«П’ятірка» готова захищати Іран від  санкцій США  / Новини на Громадському радіо

«П'ятірка» готова захищати Іран від санкцій США

06 липня 2018 - 16:45
На зустрічі країни-члени п'ятірки сказали, що підтримують продовження експорту іранської нафти і газу

Спільна комісія зі Спільний всеосяжний план дій (СВПД), в яку входить «п’ятірка» (Китай, США, Росія, Франція, Велика Британія) міжнародних посередників і Іран, домовилися підтримувати і розвивати економічні та секторальні відносини, повідомляє Радіо Свобода. 

Члени комісії висловили прихильність «збереженню та підтриманню ефективних фінансових каналів з Іраном». На зустрічі країни-члени п’ятірки сказали, що підтримують продовження експорту іранської нафти і газу. Сторони підтвердили намір зберігати співпрацю в транспортній сфері — на морі, на суші і в повітряному просторі.

Сторони прагнуть стимулювати інвестиції в Іран і практично підтримувати торгівлю та інвестиції в Іран. Учасники угоди готові захищати компанії від екстериторіальних санкцій США проти Ірану

Нагадаємо, 8 травня президент Дональд Трамп оголосив про вихід США із ядерної угоди з Іраном. 30 квітня прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оприлюднив документи, які нібито свідчать про те, що Іран приховував інформацію щодо своєї ядерної програми. Представники Ірану відкидають звинувачення ізраїльського прем’єра.  2 липня стало відомо, що США розгортають кампанію максимального економічного і дипломатичного тиску на Іран. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+