Слухати

Судитися за лого: «Львівська майстерня шоколаду» перевіряє чи існує «Московська шоколадна мануфактура» (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Судитися за лого: «Львівська майстерня шоколаду» перевіряє чи існує «Московська шоколадна мануфактура» (ФОТО)

06 липня 2018 - 14:14
Сайт з ймовірно вкраденим лого створений у 2018 році, логотип львівської компанії використовується з 2009 року

Логотип «Московської шоколадної мануфактури» один в один нагадує логотип «Львівської майстерні шоколаду». Це помітив співзасновник холдингу Fest!, до якого входить бренд, Андрій Худо.

ivyach.png

MC Today
Логотипи компаній
MC Today

«Ключове питання — чи реально в нас сКРИМздили логотип, «Львівська майстерня шоколаду»? Дякую за достовірну інформацію. Красти, то ж гріх. Будемо боротися за правду!», — написав він.

Андрій Худо заявив, що готовий подавати на суду, проте представники «Львівської майстерні» зіштовхнулися з проблемами: на кого подавати в суд — юридична адреса не відповідає вказаній на сайті, лого на фейсбуці «Московської мануфактури» відрізняється від лого на сайті.

Представник піар-відділу Львівської компанії зазначив Громадському радіо, що, незважаючи на затягнення процесу через встановлення юридичних аспектів, компанія все ж готується подавати позов.

«Ми зараз з’ясовуємо, чи справді це місце є, чи це не якийсь фейк, — сказав Тарас, представник компанії. — В будь-якому випадку це вже крадіжка: є наш логотип, який використовуємо з 2009 року, і тут він з’являється на якомусь московському сайті».

Юридична адреса «Московської шоколадної мануфактури» (Красноворотський проїзд, Москва), зареєстрованої у 2015 році, відрізняється відрізняється від фактичної адреси однойменної компанії, вказаної на сайті (вулиця Нижня Красносільська, Москва). Сам сайт створений у 2018 році. 

zshchshgorld.png

Скріншот з сайту московської компанії

yihzhdl.png

Скріншот з російського реєстру юридичних осіб

Логотип «Львівської майстерні шоколаду» юридично зареєстрований, використовується компанією з 2009 року.

І львівська, і московська компанії спеціалізуються, зокрема, на виготовленні фігурного шоколаду. У «Московської шоколадної мануфактури» — це гранати, пістолети, наручники та робочі інструменти.

ukvas.png

Асортимент московської компанії

bezymyannyy_kollazh_1.jpg

Асортимент московської компанії

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+