Слухати

У Києві провели марш у пам’ять загиблого бійця Мирослава Мисли (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві провели марш у пам’ять загиблого бійця Мирослава Мисли (ФОТО)

06 липня 2018 - 17:43
Учасники ходи також ішли до ув’язнених Сергія Крайняка і Ігора Гуменюка в Лук’янівське СІЗО

Учасники громадської організації«Сокіл» пройшлися маршем у Києві, щоб вшанувати загиблого бійця  Мирослава Мислу. Під час ходи учасники вигукували «Мисла в строю!», повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Мирослав Мисла був командиром взводу окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї окремої механізованої бригади.

Марш присвятили до дня народженню Мирослава. 4 липня йому би мало виповнитися 26 років.

«Він був членом проводу, керівником історичних досліджень, займався ідеологічною роботою, дослідженням історії організації, історії України», –  розповідає  Юрій Черкашин, голова всеукраїнської молодіжної організації «Сокіл».

Ходу розпочали від пам’ятника бійцю. Кінцевою точкою стало Лук’янівське СІЗО, де зараз перебувають Сергій Крайняк і Ігор Гуменюк. Їх звинувачують у теракті під Радою влітку 2015 року. Учасники акції хотіли підтримати ув’язнених. На територію СІЗО їх не впустили.

Нагадаємо, Мирослав Мисла загинув 2 жовтня 2016 року поблизу села Кримське Луганської області.

Катерина Хорощак для Громадського радіо. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+