Слухати

«День Дніпра-2018»: в рамках екологічної акції активісти перепливли головну річку країни / Новини на Громадському радіо

«День Дніпра-2018»: в рамках екологічної акції активісти перепливли головну річку країни

07 липня 2018 - 11:19
У запливі взяли участь близько 300 людей

7 липня в рамках екологічної акції «День Дніпра-2018» близько 300 учасників перепливли Дніпро. Про захід в ефірі Громадського радіо розповіла представниця проекту ЄС «Водна ініціатива+» Юнона Ведєніна.

«Це історічний заплив з точки зору того, що це — демонстрація кредиту довіри до якості води в річці. Для підготовки цього заходу в соцмержах організатори створили кампанію із запобігання зацвітання Дніпра. Річка починає зацвітати через забруднення, а також внаслідок підвищення температури. В рамках кампанії ми закликали людей не використовувати порошки, що містять фосфати або фосвонати. До неї долучились не лише громадяни, але й підприємства, наприклад, Укрводенерго, Кременчуцька ГЕС — там не використовують фосфатні порошки з 2014 року», — розповіла Юнона Ведєніна.

Ірина Овчаренко, голова Державного агенства водних ресурсів України, зазначила, що на заплив Дніпром зареєструвалися 300 учасників.

«Цим заходом ми хочемо привернути увагу укранїців до проблем головної річки країни, адже дніпровською водою користується 70% населення», — зазначила Ірина Овчаренко.

«День Дніпра» проходить на Поштовій площі у Києві під гаслом «Чистий Дніпро починається з тебе». На сторінці заходу у Facebook повідомляється, що на суботу заплановані танцювальний флешмоб «Dnipro-dance», виставка дитячих малюнків «Мальовничий Дніпро», фото «Дніпро різноманітний», оголошених з нагоди відзначення «Дня Дніпра-2018», конкурси для дітей, аквагрим.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+