Слухати

Комуністи в окупованому Криму вийшли на мітинг проти пенсійної реформи в РФ (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Комуністи в окупованому Криму вийшли на мітинг проти пенсійної реформи в РФ (ФОТО)

07 липня 2018 - 12:56
На час мітингу місце його проведення було оточене співробітниками місцевої поліції. Вони фотографували і знімали на відео учасників заходу

В окупованому Сімферополі, в парку імені Гагаріна, представники Сімферопольського осередку комуністичної партії Росії влаштували мітинг проти нової пенсійної реформи в Росії. На мітинг вийшли близько 150 людей. Переважно це люди пенсійного та передпенсійного віку, більшість з них – члени Кримського осередку компартії Росії.

З собою учасники мітингу принесли плакати з вимогами відмінити пенсійну реформу.

«На мітинг проти пенсійної реформи знову вийшли пенсіонери, котрих реформа не торкнеться, а де молоді люди, яким на пенсію ще виходити в майбутньому? Невже вони не думають про майбутнє?», — можна було почути від учасників.

Підконтрольна РФ міська влада Сімферополя прийняла повідомлення про мітинг, але не дозволила проводити захід в центрі міста.

«Мітинг дозволили проводити тільки тут, щоб менше людей змогли прийти на нього і побачити що ми його проводимо», — зазначив голова місцевого осередку компартії Степан Кіскін.

Наприкінці мітингу учасники прийняли резолюцію, в якій засудили проведення пенсійної реформи, і попередили про новий мітинг 28 липня.

Варто зазначити, що на час проведення мітингу, місце його проведення було оточене співробітниками місцевої поліції. Вони фотографували і знімали на відео учасників мітингу.

Нагадаємо, депутати Держдуми РФ внесли на розгляд законопроект, відповідно до якого вони планують збільшити пенсійний вік з 60 до 65 років для чоловіків, і з 55 до 63 років для жінок.

1 липня в великих містах Росії пройшли мітинги проти пенсійної реформи. Їх учасники стверджували та висловлювали невдоволення тим, що середня тривалість життя чоловіків в РФ на 2,5 роки більша, ніж пенсійний вік.

Кореспондент з Криму, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+