Слухати

Пішов з життя український дисидент і політик Левко Лук’яненко  / Новини на Громадському радіо

Пішов з життя український дисидент і політик Левко Лук'яненко

07 липня 2018 - 19:52
Левко Лук'яненко помер у віці 89 років

 

 

Сьогодні, 7 липня, пішов з життя український дисидент і політик Левко Лук’яненко. Про це повідомив Голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Костянтин Іщейкін. 

«Не стало Левка Лук’яненка. Зустрінемо першу річницю Незалежності без того, хто писав історичний Акт, хто боровся з режимом, без того, кому завдячуємо і державністю, і мотивацією, і без того, хто був совістю нації. Саме 24 серпня йому мало б виповнитися 90… Але сьогодні ми осиротіли», — написав він на своїй сторінці у Facebook. 

Інформацію про смерть Левка Лук’яненка підтвердив також і письменник Володимир Яворівський. «Ми не врятували Левка! Він покинув нас», — написав він на своїй сторінці у Facebook. 

Раніше Громадське радіо повідомляло про те, що Левко Лук’яненко потрапив до реанімації

Левко Лук’яненко – політик та громадський діяч, народний депутат України, співзасновник Української Гельсінської групи. Автор «Акту проголошення незалежності України». Письменник, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року.

Нижче наводимо останні інтерв’ю з Левком Лук’яненком у студії Громадського радіо:

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+