Слухати

«Почуваю себе нормально, хоч не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим захисникам»: лист від Олега Сенцова / Новини на Громадському радіо

«Почуваю себе нормально, хоч не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим захисникам»: лист від Олега Сенцова

07 липня 2018 - 11:46
Сенцов розповів, що листи до нього часто губляться або доходять із запізненням

Український режисер, політв’язень Кремля Олег Сенцов у листі акторці Риммі Зюбіній написав про стан свого здоров’я і розповів, що листи від нього з колонії можуть не доходити або губитися. Текст Зюбіна опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

«Я почуваю себе нормально, не зважаючи на 51-й день (голодування – ред). Звісно, не так прекрасно, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам. Моє здоров’я — кожен бачить те, що хоче бачити», — написав Сенцов.

Читайте також«Не забувайте інших політв’язнів»: сестра Сенцова вперше відвідала його в колонії

Він додав, що листи, за допомогою яких він може спілкуватися, дуже часто губляться або надходять із затримкою. Листи з України до Сенцова йдуть місяць, і приблизно стільки ж часу йдуть назад.

«Не дивуйся, що відповідь приходить не скоро. Це ж не звичайна електронна пошта, яка приходить на мій ноутбук!:) Спочатку її читає цензор та інші зацікавлені особи, потім його роздруковують та віддають мені, і може не в той же день. Потім я пишу відповідь і процедура повторюється в тому ж порядку. Так що, якщо загалом відповідь приходить за тиждень, то це нормальна швидкість для цієї системи. Із дзвінком така ж ситуація — пробитися дуже важко. Там з-за кордону один автомат на весь табір. Тому звичайно намагайтеся, але не факт, що до мене дійде черга. Якщо взагалі такий дзвінок дозволять. Сама розумієш, яка ситуація довкола мене, і тут в тому числі. Тому не заморочуйтесь, є ж листи!», — написав Олег Сенцов.

 

Раніше російська Уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова відвідала Сенцова і заявила, що він виглядає «краще, ніж на фото» і нібито набрав вагу. Українську уповноважену Людмилу Денісову до політв’язня не пустили.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов з 14 травня голодує в російській колонії «Білий Ведмідь». Його єдина вимога — звільнення всіх українських політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+