Слухати

Повстанці в сирійській провінції Дераа погодилися скласти зброю / Новини на Громадському радіо

Повстанці в сирійській провінції Дераа погодилися скласти зброю

07 липня 2018 - 14:23
Лідери угрупувань погодилися здати важке та середнє озброєння

Лідери збройних формувань в сирійській провінції Дераа погодилися припинити військові дії. Про це йдеться в інформаційному бюлетені Міноборони Росії.

Під час переговорів за посередництва російського «Центру примирення» лідери повстанців погодилися здати важке та середнє озброєння в усіх населених пунктах, що знаходяться під контролем збройних формувань у цій провінції.  Сторони досягнули домовленостей щодо врегулювання статусу бойовиків. Тих, хто не захочуть це зробити, евакуюють разом з сім’ями в Ідліб. Також було погоджено повернення біженців до кордонів з Йорданією.

Нагадаємо, що російські нафтогазові компанії почали геологорозвідувальні роботи і будівництво теплових електростанцій в Сирії. Навесні 2018 року в Сирії почала воювати нова російська приватна військова компанія. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+