Слухати

Президент Філіппін пообіцяв подати у відставку, якщо йому доведуть, що бог існує / Новини на Громадському радіо

Президент Філіппін пообіцяв подати у відставку, якщо йому доведуть, що бог існує

07 липня 2018 - 13:17
Дутерте підкреслює, що вірить в «супербога», який підтримує порядок у космосі

Президент Філіппін Родріго Дутерте оголосив, що негайно подасть у відставку, якщо хто завгодно зможе довести йому існування бога, повідомляє CNN Philippines. Як доказ Дутерте приймає фотографії та селфі, а також інші свідчення тих, хто спілкувався з богом або побував у раю.

Заява 73-річного політика спрямована насамперед проти католицької церкви, з якою у нього виникли конфлікти. 24 червня він назвав християнського бога «дурним», а потім — відмовився вибачатися за свої слова. Дутерте підкреслює, що вірить в «супербога», який підтримує порядок у космосі.

На Філіппінах живе більше 100 мільйонів людей, велика частина з них — католики. Мусульманська меншина становить близько 5% населення і живе на півдні країни.

Родріго Дутерте став президентом Філіппін в 2016 році. У країні почалися масові вбивства наркодилерів, в тому числі в позасудовому порядку — Дутерте говорив, що готовий вбити стільки ж наркозалежних, скільки Адольф Гітлер убив євреїв. У 2017 році він зізнався, що в молоді роки сам убив людину (представник президента пізніше назвав цю заяву «жартом»). 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+