Слухати

«Свободу полоненим»: одесити у центрі міста вимагали обміну за принципом усіх на усіх (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Свободу полоненим»: одесити у центрі міста вимагали обміну за принципом усіх на усіх (ФОТО)

07 липня 2018 - 20:22
До мітингу долучилося близько 50 учасників. Були представники різних громадських об’єднань, окремою групою стояли учасники партії Національний корпус

Сьогодні, 7 липня, на Приморському бульварі в Одесі містяни провели мітинг «Свободу полоненим». Вони закликали українців пам’ятати тих, хто пожертвував власною волею – відстоюючи свободу України.

«В катівнях Росії та в ЛНР/ДНР знаходяться сотні героїв, які відстоювали українську державу на фронті військовому та інформаційному. Свобода – найцінніше в житті. Забуття – найстрашніше», — пояснили організатори акції.

Мітингувальники вимагали обміняти полонених, котрі знаходяться у російських тюрмах, за принципом «усіх на усіх».

«Ми не кажемо окремо про список Сєнцова. Ми також говоримо й про тих, хто знаходиться у полоні у так званих «ДНР/ЛНР». Ми кажемо, що потрібно боротися за свободу усіх! Я також 30 діб перебував у «ДНР» в полоні! Там були умови ну просто жахливі! Особливо з початку активних бойових дій, у 14-15 роках, це були якісь підвали, приміщення, які взагалі не передбачають, щоб там довго знаходилися люди! Гадаю зараз там нічного не змінилося!», — розповів один з учасників заходу Євген Шляхтін.

До мітингу долучилося близько 50 учасників. Були представники різних громадських об’єднань, зокрема  «Вуличний фронт» на «Небайдужі». Окремою групою стояли учасники партії Національний корпус.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+