Слухати

У Криму залишається багато майна українських громадян, яким треба управляти, - Мокренюк / Новини на Громадському радіо

У Криму залишається багато майна українських громадян, яким треба управляти, - Мокренюк

07 липня 2018 - 14:07
Це одна з причин того, що у червні на 37% збільшилася кількість людей, які перетинають адмінкордон з окупованим півостровом

Одна з причин збільшення кількості людей, що перетинають адмінкордон із Кримом у червні — те, що на півострові залишається багато майна, яким володіють українські громадяни. Про це в ефірі Громадського радіо розповів начальник управління з питань АР Крим МінТОТу Сергій Мокренюк.

«В окупованому Криму знаходиться дуже багато майна українських громадян — квартири, будинки, дачі, гаражі. Це одна з причин, з якої зараз збільшується кількість українців, що їдуть до Криму — цим майном треба управляти», — зазначив Мокренюк.

Він додав також, що влітку на канікули додому повертаються студенти, які протягом року навчаються у вишах на материковій Україні. 

Раніше у МінТОТ повідомляли, що у червні адмінкордон між Кримом і Херсонською областю в обох напрямках перетнули більш, ніж 250 тисяч людей і понад 40 тисяч транспортних засобів — це на 37,68% більше, ніж у травні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+