Слухати

СБУ: «Южно-Українська АЕС» закупила контрафактне обладнання, це могло призвести до техногенної катастрофи

07 липня 2018 - 21:36
На станції використовувався контрафактний силовий кабель електроживлення, не передбачений правилами і стандартами ядерної та радіаційної безпеки, повідомляє СБУ
СБУ: «Южно-Українська АЕС» закупила контрафактне обладнання, це могло призвести до техногенної катастрофи / Новини на Громадському радіо

На «Южно-Українській АЕС» використовувалося неякісне обладнання — його свідомо закупили посадові особи підприємства. Це могло призвести до техногенної катастрофи, повідомляє прес-слуба СБУ

Зокрема, на станції використовувався контрафактний силовий кабель електроживлення, не передбачений правилами і стандартами ядерної та радіаційної безпеки. Чи використовувалося на АЕС інше неякісне обладнання, крім силового кабелю, СБУ не уточнює. 

Зараз контрафактне обладнання демонтують і заміняють. Правоохоронні органи встановлюють усіх причетних до інциденту. Після цього їх притягнуть до кримінальної відповідальності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+