Слухати

За останню добу на Донбасі знову збільшилася кількість порушень «хлібного перемир’я», - Хуґ / Новини на Громадському радіо

За останню добу на Донбасі знову збільшилася кількість порушень «хлібного перемир’я», - Хуґ

07 липня 2018 - 15:07
«Хлібне перемир’я» на Донбасі оголосили на період збирання врожаю

За останню добу на Донбасі, де оголошено «хлібне перемир’я», збільшилася кількість порушень режиму тиші. Про це в інтерв’ю Громадському радіо розповів перший заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуґ.

«ОБСЄ дійсно зафіксувала зниження кількості порушень режиму припинення вогню. Але за останню добу ми зафіксували збільшеня кількості порушуень у порівнянні з попередніми днями, зараз це тризначне число», — зазначив він.

Хуґ додав, що місія не розглядає питання нових домовленостей про перемир’я.

«Зброя не стріляє сама по собі. Її застосовують люди, які отримують накази. Статистика за останні дні продемонструвала, що, якщо видається наказ «не стріляти», то в основному такі накази виконуються. Тому те, що треба зробити зараз, — скористатися нагодою тимчасового затишшя і видати інші накази, наприклад, про відведення сил і засобів з позицій, що розташовані надто близько. Потрібна імплементація досягнутих у Мінську домовленостей», — сказав Александр Хуґ.

Нагадаємо, за останню добу бойовики здійснили 30 обстрілів, найбільше — на Маріупольському напрямку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+