Слухати

Завтра у Польщі Порошенко відкриє меморіал пам’яті українців, загиблих від рук Армії Крайової / Новини на Громадському радіо

Завтра у Польщі Порошенко відкриє меморіал пам’яті українців, загиблих від рук Армії Крайової

07 липня 2018 - 18:58
До Польщі Порошенко поїде на запрошення української громади

Завтра, 8 липня, президент України Петро Порошенко відвідає з робочим візитом Польщу. 

У польському селі Сагринь Люблінського воєводства він відкриє меморіал пам’яті українців, які загинули від рук так званих польських «селянських батальйонів» та підрозділів Армії Крайової у 1944 році. Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

Також президент візьме участь у богослужінні за загиблими українцями. Після цього президент відвідає Волинську область, де візьме участь у заходах із вшанування пам’яті українців – жертв польсько-українського конфлікту 1943-1944 років.

Зазначається, що до Польщі Порошенко поїде на запрошення української громади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+