Слухати

До РФ намагалися вивезти старовинні книги та швейну машинку (ФОТО)  / Новини на Громадському радіо

До РФ намагалися вивезти старовинні книги та швейну машинку (ФОТО)

08 липня 2018 - 11:56
Книги датуються 19 століттям, швейна машинка — початком 20

У Сумській області прикордонники затримали людей, що намагалися вивезти старовинні предмети — книги, датовані кінцем 19 століття, та швейну машинку, датовану початком 20 століття. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України.

«Так, в пункті пропуску «Катеринівка», оглядаючи автомобіль «Nissan» російської реєстрації, у багажному відділенні авто прикордонники виявили дві старовинні книги: «Первоначальные старцы Гефсиманскаго скита» та «Обличеніе на книгу Фаррара, именуемую «Жизнь Іисуса Христа» 1881 й 1899 років видання.  Крім того, під час здійснення заходів контролю в пункті пропуску «Рижівка» прикордонники цього ж загону знайшли у салоні автомобіля «ВАЗ» швейну машину «Singer» 1909 року виготовлення. Із старовинним предметом наш співвітчизник прямував також на виїзд до РФ», — ідеться у повідомленні.

Прикордонники вилучили старовинні предмети, а на перевізників склали адміністративні протоколи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+