Слухати

«Красень корабель!» - одесити про враження від ракетного есмінця США (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Красень корабель!» - одесити про враження від ракетного есмінця США (ВІДЕО)

08 липня 2018 - 22:21
Корабель візьме участь в американсько-українських навчаннях Sea Breeze-2018. Вони стартують 9 липня. Одесити розповіли свої враження від корабля

До Одеси прибув американський ракетний есмінець «Портер». Корабель візьме участь в американсько-українських навчаннях Sea Breeze-2018. Вони стартують 9 липня. Одесити розповіли свої враження від корабля.

Ракетний есмінець USS «Porter» — 28-й корабель класу «Арлі Берк» військово-морських сил США. Основне озброєння — 90 ракетних пускових установок, в яких можуть знаходитися зенітні і протичовнові ракети, а також крилаті ракети «Томагавк». Крім того, в акваторію Чорного моря увійшов і флагманський корабель 6-го флоту ВМС США «Маунт Уїтні». Згодом доступ на кораблі буде відкритий для всіх бажаючих. А поки городяни і гості міста спостерігають за судном і його командою з оглядового майданчика одеського морського вокзалу.

Всеволод Ананьєв, Одеса, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+