Слухати

Письменниця Таня Малярчук отримала премію Інґеборґ Бахман / Новини на Громадському радіо

Письменниця Таня Малярчук отримала премію Інґеборґ Бахман

08 липня 2018 - 12:45
Переможця визначили за результатом триденних читань, які проходили у австрійському місті Клагенфурт-ам-Вертерзеє з 5 по 7 липня

Українська письменниця Таня Малярчук перемогла у конкурсі на німецькомовну літературну премію імені Інґеборґ Бахманн (Ingeborg-Bachmann-Preis). Про це повідомляється на офіційному сайті.

Переможця визначили за результатом триденних читань, які проходили у австрійському місті Клагенфурт-ам-Вертерзеє з 5 по 7 липня. Призовий фонд нагороди — 25 000 євро.

Учасники читали німецькомовні тексти, які раніше не публікувалися. Кожна презентація тривала близько 25 хвилин. 

Таня Малярчук презентувала книгу «Жаба в морі». Для неї це — перший текст, написаний німецькою мовою.

Таня Малярчук — письменниця та публіцистка. Авторка книжок «Згори вниз. Книга страхів», «Як я стала святою», «Звірослов», «Біографія випадковгого чуда», «Забуття», «Mox Nox». Колумністка в українських та німецьких інтернет-виданнях Deutsche Welle та Die Zeit Online. З 2011 року мешкає у Відні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+