Слухати

У 2018 році середній бал атестата абітурієнти рахують самостійно / Новини на Громадському радіо

У 2018 році середній бал атестата абітурієнти рахують самостійно

08 липня 2018 - 18:55
У 2018 році змінилася система підрахунку балів

Абітурієнти, які подають атестати за 2016 і 2017 роки, мають ще раз перерахувати свої бали.

Про це в ефірі Громадського радіо розповіла голова правління «Платформи громадських ініціатив», автор проекту онлайн-підготовки учнів «200 балів» Наталія Федорчук.

«Є один великий нюанс, на який не всі звертають увагу. Цього року середній бал атестата ми вводимо і рахуємо самостійно. Ті, хто подає атестати за 2016 і 2017 роки у вас в атестатах вже стоїть середній бал. Прошу вас перерахуйте його самостійно. Тому що система підрахунку середнього балу в порівнянні з 2016 роком і 2017 роком в цьому році змінилася», — сказала Федорчук.

Якщо середній бал позначений неправильно, заява не буде прийнята до розгляду. Абітурієнт має шанс провалити вступ тільки через технічні причини.

Читайте також: Качественно подготовиться к ВНО абитуриент может даже на неподконтрольной территории, — автор проекта «200 баллов»

«Нагадую, що випускникам потрібно скласти всі бали і розділити їх на кількість оцінок в атестаті. І скоротити до десятої», — сказала вона.

Експерт нагадала, що зміни можна вносити в електронному кабінеті до моменту прийняття заяви вищим навчальним закладом. Коли університет написав, що прийняв вашу заяву до розгляду — вносити зміни більше не можна.

Нагадаємо, 2 липня розпочалася реєстрація електронних кабінетів абітурієнтів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+