Слухати

Жінка намагалася перевезти на окуповані території Донбасу товари на понад півтора мільйони гривень / Новини на Громадському радіо

Жінка намагалася перевезти на окуповані території Донбасу товари на понад півтора мільйони гривень

08 липня 2018 - 10:33
До цього вона залучила ще 8 людей, які пішки переносили через КПВВ необхідний вантаж

На КПВВ «Станиця Луганська» співробітники Фіскальної служби затримали жінку, що намагалася незаконно перевезти на окуповані території Донбасу товари на близько 1,7 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ООС.

«Для здійснення протиправних дій дана громадянка залучила вісьмох громадян, які у пішому порядку переносили через КПВВ необхідний вантаж. Загалом жінка мала на меті перемістити на окуповану територію 48 коробок із виробами», — ідеться у повідомленні.

В прес-службі ООС зазначили, що товари, які перевозила жінка, використовуються в харчовій промисловості. Їх вилучили до прийняття рішення у суді.

36 852 900_407 166 503 109 305_7 183 267 317 193 637 888_n.jpg

ООС
Жінка намагалася перевезти на окуповані території Донбасу товар на 1,7 млн гривень
ООС

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+