Слухати

Брюссель підтверджує роль України як стратегічного транзитера газу / Новини на Громадському радіо

Брюссель підтверджує роль України як стратегічного транзитера газу

09 липня 2018 - 21:44
Стратегічну роль України було підтверджено у спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС

Україна залишається стратегічною країною для транзиту газу до Європейського союзу.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС, який сьогодні пройшов у Брюсселі.

«Ми підтвердили роль України як стратегічної країни для транзиту газу, що забезпечує доступні, безпечні та тривалі постачання до ЄС. У зв’язку із цим ми знову підтвердили нашу готовність бути залученими у тристоронній процес, що йому сприяла Європейська Комісія, з приводу договірно-правової бази із транзиту газу до Євросоюзу після 2019 року», — ідеться у заяві.

Зазначимо, Росія має намір побудувати газопровід «Північний потік-2» до Німеччини в обхід України через Балтійське море. Погодили проект Німеччина, Швеція  та Фінляндія. Проект ще повинен отримати дозвіл в Данії. Проти проекту виступають країни Балтії, Польща, Україна, а також США. Україна закликає ЄС не підтримувати будівництво російського газопроводу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+