Слухати

Дружина Андрія Захтея вперше за 2 роки потрапила на довгострокове побачення з чоловіком / Новини на Громадському радіо

Дружина Андрія Захтея вперше за 2 роки потрапила на довгострокове побачення з чоловіком

09 липня 2018 - 21:50
За її словами, чоловік став нервовий, не може спати на боці, а внаслідок перелому ребер утворились нарости

Дружина фігуранта справи «кримських диверсантів» Андрія Захтея – Оксана Захтей вперше з серпня 2016 року домоглася довгострокового побачення із своїм чоловіком.

Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо. 

«Психологічно – це трохи інша людина, ніж я знала до того, він дуже нервовий. Здоров’я – окрема тема. Спати на боці він не може. Болить голова, затікають руки. Від того, що його били, в місці переламу ребер – нарости», — розповіла Оксана Захтей.

Згідно правил відбуття покарання, Андрій Захтей  має право на 2 довгострокових побачення на рік, тривалістю у 3 дні. 

Андрія Захтея і Євгена Панова російськи спецслужби в анексованому Криму затримали в серпні 2016 року. За заявами російських спецслужб, затримані є членами «групи диверсантів», які нібито планували здійснити теракти на території Криму. Влада України заперечує звинувачення на адресу українців. Андрія Захтея засудили до 6 років і 6 місяців колонії суворого режиму. Оголошення вироку Євгену Панову заплановане на 13 липня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+