Слухати

Громадське радіо їде з ефірами до Білої Церкви / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо їде з ефірами до Білої Церкви

09 липня 2018 - 12:38
Громадське радіо проведе прямий виїзний ефір в Білій Церкві про проблеми місцевї громади

Вже завтра 10 липня з 12:30 до 14:30 Громадське радіо проведе виїзні прямі ефіри в Білій Церкві (адреса вул. Шолом-Алейхема, 42).  

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди в Київській області. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість. Наші ефіри про найважливіші проблеми міста з представниками влади та місцевою громадою.

Зокрема, але не тільки, поговоримо про корупцію в місті, культуру та найважливіші проблеми Білої Церкви. 

Приєднуйтесь до нас у Білій Церкві або слухайте на сайті hromadskeradio.org, буде також доступний відео-стрім із місця події на нашій сторінці у Фейсбук.

Ефіри відбудуться в рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+