Слухати

Російський олігарх Дерипаска відсудив у Насті Рибки і Алекса Леслі 1 млн рублів / Новини на Громадському радіо

Російський олігарх Дерипаска відсудив у Насті Рибки і Алекса Леслі 1 млн рублів

09 липня 2018 - 15:56
З Вашукевіч-Рибки та Кирилова-леслі стягнуть по 500 тисяч рублів як компенсацію моральної шкоди

Мілліардерд Олег Дерипаска виграв позов проти Анастасії Вашукевіч (Насті Рибки) і Олександра Кирилова (Алекс Леслі), повідомляє Інтерфакс.

У лютому цього року Дерипаска подов позов в Усть-Лабинський районний суд Краснодарського краю. З Вашукевіч-Рибки та Кирилова-леслі стягнуть по 500 тисяч рублів як компенсацію моральної шкоди.

На засіданні сьогодні Дерипаски не було. Суд визнав Вашукевіч і Кирилова винними у поширенні інформації про приватне життя Дерипаски без його згоди.

Ще у березні Дерипаска вимагав від Насті Рибки 1 мільйон рублів компенсації. Того ж місяця Настя Рибка у своєму відео в Instagram сказала, що готова надати Держдепу США інформацію про втручання російських олігархів у вибори 2016 року. Заяви Рибки про те, що вона має докази про втручання Росії у вибори США у Білому домі назвали «досить дивною історією». За кілька днів CNN повідомляв, що Агенти ФБР намагались отримати дозвіл від імміграційної служби на зустрічіз Анастасією Вашукевич.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+