Слухати

Старбакс відмовиться від пластикових трубочок  / Новини на Громадському радіо

Старбакс відмовиться від пластикових трубочок

09 липня 2018 - 15:32
Щорічно мережа використовує 1 мільярд пластикових трубочок для пиття кави

Компанія Starbucks заявила, що до 2020 року відмовиться від пластикових трубочок, повідомляє CNN Money. 

Щорічно мережа використовує 1 мільярд пластикових трубочок для пиття кави. За словами директорів, ключовим елементом забруднення океанів є пластик. Відмовившись від пластику, Старбакс змінює дизайн стакану. Тепер каву можна буде пити без трубочки, нахиливши стакан. Фраппучино продаватимуть з паперовою трубочкою. 

Нові стакани спочатку з’являється у канадському Ванкувері та американському Сіетлі. Мережа Старбакс вже профінансувала на 10 мільйонів доларів розвиток досліджень, щоб розробити стакани, які можна буде повністю перероблювати та використовувати знову.

Нагадаємо, що 29 травня у Starbucks заявили, що закривають 8 000 закладів в США з метою навчання співробітників расової терпимості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+