Слухати

Суд в окупованому Криму виправдав затриманого під час акції 17 травня кримчанина / Новини на Громадському радіо

Суд в окупованому Криму виправдав затриманого під час акції 17 травня кримчанина

09 липня 2018 - 12:56
Адвокат Назім Шейхмамбетов зазначив, що це перший відомий йому випадок, коли суд в окупованому Криму прийняв справедливе рішення у справі

Підконтрольний РФ Верховний суд Криму не задовольнив апеляційну скаргу співробітників поліції у справі затриманого під час акції пам’яті жертв депортації Сейтасана Асанова і припинив провадження у цій справі. Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо у Криму. 

Окупаційний суд вирішив: виправдальне рішення суду першої інстанції законно, в діях Асанова відсутній склад правопорушення. А тому  припинив провадження.

У рапортах, які написали співробітники поліції,вказано, що Сейтасан Асанов блокував рух транспорту. Але на допиті вони цей факт не підтвердили, а сказали, що він відмовився пройти з ними для надання пояснень.

Суд прослухав покази свідків та дійшов висновку, що скарга співробітників поліції необґрунтована. Таким чином, припинено провадження по справі.

«Суд фактично виправдав Сейтасана Асанова», – сказав захисник Сейтасана Асанова Назім Шейхмамбетов.

«На моїй пам’яті – це перший випадок, коли «суд» в Криму виправдав кримського татарина, по такого роду справі», — додав Шейхмамбетов.

Судове засідання у цій справі переносили три рази.

Нагадаємо, 17 травня в одному з мікрорайонів Сімферополя під час проведення акції «Запали вогник в своєму серці» підконтрольна РФ поліція затримала 18 людей, серед яких був і Сейтасан Асанов. Пізніше 17 людей відпустили. Асанова залишили в будівлі поліції. Йому інкримінували непокору законній вимозі працівника поліції. 18 травня контрольований Росією Центральний районний суд Сімферополя відпустив Асанова через відсутність складу злочину. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+