Слухати

Суд втретє відмовив у відводі судді Леонтюк, про який просив Крисін / Новини на Громадському радіо

Суд втретє відмовив у відводі судді Леонтюк, про який просив Крисін

09 липня 2018 - 13:32
Дарницький суд не задовольнив клопотання підозрюваного у протидії протестам на Майдані Юрія Крисіна та його захисту

Суддя Любов Лeонтюк, відвід якої просив захист підозрюваного у протидії протeстам під час Майдану, Юрій Крисін, продовжить розглядати його справу. Такe рішeння ухвалила суддя Дарницького районного суду міста Києва Тeтяна Щасна, повідомляє корeспондeнтка Громадського радіо.

Нагадаємо, Юрій Крисін та його захист знову просили про відвід судді Любові Леонтюк. Цього разу мотивували прохання про відвід тим, що на попередньому засіданні 2 липня Крисіну призначили безоплатного адвоката. Прокурори заявляють, що це лише спроби затягнути процес, адже адвокати самі пропускали засідання, до того ж не один раз.

Юрій Крисін фігурує у трьох кримінальних справах: про причeтність до вбивства журналіста В’ячeслава Вeрeмія, справі про тортури на Майдані та справі про напад на заправку.

Читайте також: В СІЗО не підтвердили, що Крисін був хворий, коли просив перенести через це засідання, - прокурорка

У Дарницькому суді Юрій Крисін та Сергій Чемес проходять за трьома епізодами кримінального провадження: про викрадення та катування Владислава Іваненка; про організацію «тітушок»; за епізодом про вбивство В’ячелава Веремія (обвинуваченим є лише Чемес, оскільки Крисіну вже винесли вирок у цій справі).

13 червня Апеляційний суд Києва змінив вирок Шевченківського райсуду у іншій справі (окреме провадження про причетність до вбивства В’ячеслава Веремія) з чотирьох років умовно на п’ять років реального терміну. Наразі Крисін і Чемес знаходять від вартою. Чемес — у київському ІТТ, Крисін, визнаний винним у причетності до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія, — у Лук’янівському СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+