Слухати

Тереза Мей призначила нового голову міністерства з «Brexit» / Новини на Громадському радіо

Тереза Мей призначила нового голову міністерства з "Brexit"

09 липня 2018 - 12:44
Британський політик-консерватор замінить Девіда Девіса

Британський політик-консерватор Домінік Рааб стане новим міністром з питань виходу країни з ЄС, передає BBC

Рааб є членом парламенту з 2010 року і парламентський заступник Міністра юстиції з питань прав людини з 2015. Він вивчав право в Оксфорді і отримав ступінь магістра в Кембриджі. Почав свою кар’єру як бізнес-юрист в юридичній фірмі Linklaters. Рааб пізніше працював у МЗС у період між 2000 і 2006.  2006 по 2010 рр. був начальником штабу тіньового міністра внутрішніх справ Девіда Девіса і тіньового міністра з питань правосуддя Домініка Гріва.

Нагадаю, що Девіс пішов у відставку вчора через незгоду із новою урядовою стратегією співпраці Британії з ЄС після Brexit. Він вважає, що Тереза Мей йде на значні поступки Брюсселю.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+