Слухати

У Росії утримують звільненого з в’язниці жителя непідконтрольної території, - Лисянський  / Новини на Громадському радіо

У Росії утримують звільненого з в’язниці жителя непідконтрольної території, - Лисянський

09 липня 2018 - 20:57
Чоловік у 2014 році поїхав до Москви на заробітки, де його ув’язнили на 4 роки

Українця Олександра Тіфакова після звільнення з в’язниці у Російській Федерації затримали і доставили до  Центру тимчасового утримання громадян у Щербинському районі Білгородської області.

Про це розповів у коментарі Громадському радіо представник омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський.

За даними Лисянського, 28-річний Олександр Тіфаков є уродженцем міста Первомайськ Луганської області, яке зараз є незаконно окупованим.

У 2014 році хлопець поїхав на заробітки до Москви, де його затримали і засудили на 4 роки. Після звільнення з в’язниці хлопця знову затримали.

«У хлопця стався приступ у супермаркеті. Його взяли охоронці. І за якийсь інцидент у супермаркеті затримали і засудили на 4 роки. Зв’язку з ним не було. А тепер він звільнився і його знову арештували», — каже Лисянський.

Представник омбудсмена на Донбасі уточнив, що Олександр Тіфаков хворіє на астму.

«У хлопця немає документів. У посольство України йому не дали поїхати, консула не викликали. Коли його затримували в 2014 році і — забрали у райвідділі, де успішно і втратили. Коли він звільнявся, то йому видали довідку про звільнення», — розповідає Лисянський.

За його словами, зараз родичі хвилюються, щоб хлопця не відправили до бойовиків за місцем проживання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+