Слухати

В ОРДЛО відсутній зв'язок через обрив лінії в «сірій зоні», - Vodafone Україна

09 липня 2018 - 17:35
Фахівці очікують на отримання дозволу на проведення робіт у цій зоні
В ОРДЛО відсутній зв’язок через обрив лінії в «сірій зоні», - Vodafone Україна  / Новини на Громадському радіо

На непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей стався обрив волоконно-оптичної лінії зв’язку, тому зв’язку від мобільного оператору Vodafone Україна тут немає. Про це Громадському радіо повідомили в прес-службі компанії.

«Ймовірне місце обриву знаходиться у «сірій зоні». Спеціалісти очікують на отримання дозволу на проведення робіт у цій зоні», — сказала прес-секретар Вікторія Павловська.

Зазначимо, що з ранку жителі непідконтрольних територій скаржилися на відсутність мобільного зв’язку. Разом з тим жителі непідконтрольної території Луганської області повідомляли, що немає зв’язку і від провайдера бойовиків «Лугакому».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+