Слухати

ЄС закликає створити ефективний механізм перевірки е-декларацій / Новини на Громадському радіо

ЄС закликає створити ефективний механізм перевірки е-декларацій

09 липня 2018 - 20:48
Брюссель також закликає активізувати боротьбу проти корупції

Європейський союз закликає Україну створити ефективний механізм перевірки електронних декларацій.

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС, який сьогодні пройшов у Брюсселі.

«Ми також погодились з потребою негайно створити ефективний механізм перевірки електронних декларацій статків і скасувати зобов’язання для громадських активістів подавати декларації майна», — ідеться у заяві.

Окрім того, Брюссель закликає активізувати боротьбу проти корупції, «адже корупція серйозно турбує громадян України та представників бізнесу».

Разом з тим ЄС відзначає роботу Національного антикорупційного бюро. 

«Ми погодились з потребою продовжувати зусилля з реформування судової системи та прокуратури задля зміцнення верховенства права в Україні. У зв’язку з цим ми привітали ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд як важливий крок у боротьбі проти корупції. Ми привітали намір забезпечити повне функціонування суду до кінця року. Ми дійшли згоди щодо потреби подальшого зміцнення необхідної незалежності та повної ефективності всіх антикорупційних інституцій, які повинні вільно виконувати свою роботу», — ідеться у заяві.

Нагадаємо, сьогодні у Брюсселі відбувся 20-ий саміт між Європейським Союзом та Україною. Президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер і президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі ухвалили спільну заяву.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+