Слухати

Європейський інвестиційний банк виділив 75 млн євро для підвищення безпеки на українських дорогах / Новини на Громадському радіо

Європейський інвестиційний банк виділив 75 млн євро для підвищення безпеки на українських дорогах

09 липня 2018 - 14:34
Проект, зокрема, передбачає зменшення кількості ДТП

Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписали фінансову угоду в рамках проекту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України». ЄІБ виділяє 75 млн євро  п’яти найбільшим містам України - Дніпру, Києву, Львову, Одесі та Харкову.

З української сторони угоду підписала віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, зі сторони ЄС - віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазиль Гудак. Угоду підписали на полях саміту Україна - ЄС у Брюсселі, повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Організатором проекту є Міністерство інфраструктури України; кінцевим отримувачем фінансування ЄІБ - міська влада вищезгаданих міст. 

Проект передбачає здійснення заходів, які дозволять знизити смертність, травматизм на вулицях міст, зменшити кількості ДТП, створити безпечні умови для учасників дорожнього руху, ліквідувати ділянки з підвищеною аварійністю. Інвестиції повинні стимулювати перехід до більш екологічно чистої системи громадського транспорту та сприяти економічному зростанню України.

Окрім того, інвестиції поліпшать доступ місцевого населення до громадського транспорту. Також передбачено створення безпечної велосипедної та пішохідної мережі, міського транспортного планування, впровадження зменшення дозволеної швидкості у житлових районах чи шкільних зонах, а також IT-систем регулювання транспортної безпеки.

Віце-президент ЄІБ Вазиль Гудак привітав внесок ЄІБ в безпеку та комфорт міст України.

«Маючи рівень смертності в ДТП, що втричі вищий, ніж в ЄС, дуже важливо вдосконалити нашу транспортну інфраструктуру. Цьому допомагають інвестиції в безпеку дорожнього руху та інші проекти, як, наприклад, продовження будівництва та модернізація Харківського метрополітену за підтримки європейських фінансових інституцій. Разом ми модернізуємо транспортну інфраструктуру України, яка відповідає європейським стандартам», - зазначила Климпуш-Циндадзе.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+