Слухати

З печери у Таїланді звільнили 8 хлопців  / Новини на Громадському радіо

З печери у Таїланді звільнили 8 хлопців

09 липня 2018 - 16:02
Тепер у печері залишається чотири дитини та їхній тренер

У Таїланді рятувальники вивели із затопленої печери Кхао Луанг ще чотирьох хлопчиків з підліткової футбольної команди, повідомляє The Guardian.

Дві години тому стало відомо, що з печери дістали п’яту дитину. Тепер на поверхні 8 з 12 дітей. Четверо та тренер команди залишаються під землею. 

Діти зникли 23 червня в провінції Таїланду Чіанг Рай після того, як печера, куди вони пішли на екскурсію, була частково затоплена зливою. Печера Тхам Луанг складається з вузьких проходів, які ведуть до гротів, вони знову переходять у вузькі проходи. Всього вона розтягнута на 10 кілометрів, її глибина різниться. Діти, перебувають на глибині від двох кілометрів до 800 метрів.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+