Слухати

Адвокат затриманого в Росії Ігоря Кіяшка поки не знає, чи відмовляється той від його послуг / Новини на Громадському радіо

Адвокат затриманого в Росії Ігоря Кіяшка поки не знає, чи відмовляється той від його послуг

10 липня 2018 - 12:19
Сьогодні після обіду адвокат планує зустрітися з підзахисним, щоб обговорити це питання

Адвокат українця Ігоря Кіяшка Євген Губін поки не може підтвердити інформацію про те, чи відмовляється підзахисний від його послуг. Про це Губін сказав у коментарі Громадському радіо.

За його словами, жодних повідомлень про це від Кіяшка він не отримував.

Сьогодні після обіду адвокат планує зустрітися з підзахисним, щоб обговорити це питання.

Нагадаємо, вчора ввечері дружина Ігоря Кіяшка Марина повідомила про те, що її чоловіка змусили відмовитися від послуг приватного адвоката.

Ігоря Кіяшка затримали в російському Нижньому Новгороді 10 квітня. Його підозрюють за двома статтями: замах на контрабанду та шпигунство. За словами адвоката, Кіяшко визнає вину у пункті про контрабанду, але шпигунство категорично відкидає.

Зараз Кіяшко перебуває в СІЗО в Росії.

Читайте також: Справа Ігоря Кіяшка: що відомо про нового затриманого в Росії українця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+