Слухати

Адвокату не пояснили у СІЗО, чому відправили Еміра-Усеїна Куку на медогляд / Новини на Громадському радіо

Адвокату не пояснили у СІЗО, чому відправили Еміра-Усеїна Куку на медогляд

10 липня 2018 - 21:55
Політв'язень оголосив безстрокове голодування 26 червня

Керівництво СІЗО, в якому знаходиться політв’язень Емір-Усеїн Куку, не дало роз’яснення адвокату Сергію Локтєву, з якої причини возили його підзахисного сьогодні до медичного закладу.

Про це Сергій Локтєв розповів в ефірі Громадського радіо.

«Після обіду я знову зробив спробу побачити свого підзахисного в СІЗО. Мені сказали, що його возили на медичний огляд. Однак причини, за якими його возили на медичний огляд і чи робилися якісь медичні маніпуляції, мені не пояснили. Також мені відмовили від зустрічі з підзахисним, пояснивши, що я зможу побачитися з ним в ході судового засідання 11 липня», — сказав він.

Нагадаємо, сьогодні вранці адвокат Сергій Локтєв не зміг зустрітися з ув’язненими Еміром-Усеїном Куку в СІЗО Ростова-на-Дону. Черговий ізолятора сказав, що його підзахисного вивезли в невідомому напрямку.

26 червня ув’язнений в Росії українець Емір-Усеїн Куку оголосив безстрокове голодування. Нещадавно стало відомо про погіршення стану його здоров’я.

Еміра-Усеїна Куку затримали 11 лютого 2016 року під час масових обшуків і затримань в Криму. Його звинуватили в підготовці до «насильницького захоплення влади».

У грудні 2017 року його етапували із Криму в Ростов-на-Дону. Спочатку він був поміщений в СІЗО-1, 3 лютого його перевели в СІЗО-4

Емір-Усеїн заарештований за підозрою в участі в діяльності «Хізб ут-Тахрір». До арешту він активно займався правозахисною діяльністю, надавав правову допомогу населенню і повідомляв про випадки політично мотивованих насильницьких зникнень в Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+