Слухати

Надія Савченко вже давно не голодує, - сестра / Новини на Громадському радіо

Надія Савченко вже давно не голодує, - сестра

10 липня 2018 - 13:03
Сьогодні суд вирішує питання про продовження Надії Савченко запобіжного заходу

Надія Савченко припинила голодування в СІЗО. Про це сказала її сестра Віра Савченко в коментарі Громадському радіо під час засідання Шевченківського райсуду Києва.

«Вона не голодує вже давно. Вона вже вийшла з голодування, все нормально. Вона не привертає уваги до свого стану здоров’я. Навпаки, говорить про тих, хто в Росії», — сказала Віра Савченко.

Сьогодні суд вирішує питання про продовження Надії Савченко запобіжного заходу.

Нагадаємо, Надію Савченко затримали 22 березня цього року. З неї зняли депутатську недоторканність та арештували. Її підозрюють у підготовці до захоплення державної влади в Україні, участі у злочинній організації (зокрема, спільно з Володимиром Рубаном), у посяганні на життя державного чи громадського діяча, плануванні терористичного акту та в незаконному поводженні зі зброєю.

Савченко оголосила голодування 23 березня. 20 травня її адвокат Олександр Шадрін повідомляв, що вона схудла на 20 кілограмів.

Читайте також: СБУ: перевірка на поліграфі підтвердила, що Савченко готувала теракт

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+