Слухати

Не пустили до СІЗО й показали заяву про відмову від захисту, - адвокат про візит до Кіяшка / Новини на Громадському радіо

Не пустили до СІЗО й показали заяву про відмову від захисту, - адвокат про візит до Кіяшка

10 липня 2018 - 16:52
Адвокат Євген Губін думає, що Ігоря Кіяшка змусили відмовитися від його послуг

Адвоката Євгена Губіна, який захищав затриманого в Росії українця Ігоря Кіяшка, не пустили до СІЗО. Про це Губін повідомив у коментарі Громадському радіо.

«Він написав заяву про відмову від мене, і тому мене не пустили. Мені показали документи, його заяву про те, що він відмовляється від мене. Я думаю, що його просто змусили від мене відмовитися», — розповів Губін.

За його словами, з цього моменту він не має права доступу до Кіяшка та не зможе отримувати інформацію про нього. Також він не може перевірити, чи дійсно Кіяшко добровільно написав заяву про відмову від нього.

«З сьогоднішнього дня я втратив право доступу до нього. Скарги я подавати не можу, бо він написав заяву», — сказав адвокат.

Також Губін не знає, чи призначили Кіяшку державного адвоката та хто ним буде.

Нагадаємо, вчора ввечері дружина Ігоря Кіяшка Марина повідомила про те, що її чоловіка змусили відмовитися від послуг приватного адвоката Євгена Губіна. Сам адвокат про це не знав, поки не приїхав до СІЗО.

Ігоря Кіяшка затримали в російському Нижньому Новгороді 10 квітня. Його підозрюють за двома статтями: замах на контрабанду та шпигунство. За словами адвоката, Кіяшко визнає вину у пункті про контрабанду, але шпигунство категорично відкидає. Зараз Кіяшко перебуває в СІЗО в Росії.

Читайте також: Справа Ігоря Кіяшка: що відомо про нового затриманого в Росії українця

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+