Слухати

Правозахисника Куку забирали із СІЗО на медогляд, - адвокат / Новини на Громадському радіо

Правозахисника Куку забирали із СІЗО на медогляд, - адвокат

10 липня 2018 - 17:50
Стало відомо місцезнаходження зниклого з російського СІЗО правозахисника

Еміра-Усеїна Куку вивозили з СІЗО на огляд в медзаклад.

Про це Громадському радіо повідомив адвокат правозахисника Сергій Локтєв.

Адвокат вже подав скаргу в обласну прокуратуру на дії співробітників СІЗО через відмову допустити захисника до підсудного.

Нагадаємо, раніше співробітники СІЗО відмовилися повідомляти адвокату Сергію Локтєву місцезнаходження його підзахисного.

Деталі справи розповість адвокат Куку Сергій Локтев у ефірі програми Громадська хвиля сьогодні об 21:30.

Емір-Усеїн Куку був затриманий 11 лютого 2016 року під час масових обшуків і затримань в Криму. Він був звинувачений в підготовці до «насильницького захоплення влади». У грудні 2017 року його було етаповано із Криму в Ростов-на-Дону. Спочатку був поміщений в СІЗО-13 лютого 2018 він був переведений в СІЗО-4, де і знаходиться до сьогоднішнього дня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+