Слухати

Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку / Новини на Громадському радіо

Рятувальники попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку

10 липня 2018 - 09:34
Температура повітря в Українісьогодні подекуди перевищить 30 градусів за Цельсієм

В Україні від сьогодні зафіксований високий рівень пожежної небезпеки, попереджають у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

«За даними УкрГідрометцентру, 10-12 липня у більшості районів південних, східних, Дніпропетровської, Кіровоградської, Черкаської, Полтавської, Сумської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Хмельницької та Івано-Франківської областей надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпек», — йдеться в повідомленні ДСНС.

Також це стосується Києва та області.

За даними Українського гідрометцентру, температура повітря в Українісьогодні подекуди перевищить 30 градусів за Цельсієм.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+