Слухати

У Маріуполі відкрили Центр підтримки підприємництва

10 липня 2018 - 10:42
Місцеві підприємці та бізнесмени зможуть тут безкоштовно отримати консультації, їм допомагатимуть у підготовці необхідних документів. В Центрі також є приміщення для ділових зустрічей і офісна техніка
У Маріуполі відкрили Центр підтримки підприємництва / Новини на Громадському радіо

У Маріуполі відкрили Центр підтримки підприємництва. Тут новачкам і досвідченим підприємцям надаватимуть консультації щодо ведення бізнесу. Центр на базі вільного простору «Халабуда». Підприємці зможуть проводити у приміщенні Центру ділові зустрічі. Центр - проект громадської організації  «Маріупольська асоціація підприємців». Понад 400 тисяч гривень на його створення виділило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II). За словами голови громадської організації «Маріупольська асоціація підприємців» Дмитра Чичери, Центр створений не лише для консультацій зі спеціалістами, а й для обміну досвіду між підприємцями.

«В цьому є потреба. Схожих центрів в Маріуполі на даний момент немає. Це місце, де люди зустрічаються, спілкуються і можуть працювати. Фактично це бізнес-коворкінг. Тут люди отримують робоче місце, обладнання для того, щоб вести свою діяльність. До того ж вони зустрічатимуться з такими підприємцями, як вони самі. Тож, цілком можливо, у них виходитимуть спільні проекти», — говорить Дмитро Чичера.

На перших консультаціях підприємців консультуватимуть по загальним та фінансовим питанням, розповідає фінансова консультантка проекту Людмила Борисенко.

36 868 135_1 833 003 883 461 218_4 682 366 147 734 011 904_n.jpg

Громадське радіо
На відкритті Центру підтримки підприємництва
Громадське радіо


«У нас можна отримати консультацію і з трудового законодавства, і з бухгалтерських послуг, і щодо організації бізнесу: де, як відкрити, види діяльності. Як відкрити свій бізнес, що для цього потрібно, який пакет документів. Ми можемо допомогти підготувати ці документи. Зараз багато питань щодо використання електронних цифрових підписів в бізнесі», — говорить Людмила Борисенко.

Серед перших відвідувачів Центру співвласник мережі тренажерних залів Сергій Кіпчарський. Підприємництвом він займається п’ять років та вважає, що постійно треба бути в курсі нововведень у галузі бізнесу.

«В першу чергу, для мене важливі консультації фахівців. Регулярно виникають якісь питання. Можуть бути з оподаткуванням, з юридичними якимись моментами. А тепер є єдиний центр, куди можна прийти за консультацією і отримати її. Не потрібно десь додатково шукати якісь кабінети і якихось фахівців», — сказав Кіпчарський.

До послуг відвідувачів Центру ноутбуки, принтери та проектор. Також тут почали збирати бібліотеку з бізнес-літератури.

36 863 961_1 833 003 703 461 236_4 366 440 190 370 119 680_n.jpg

Громадське радіо
Офісна техніка та меблі в Центрі підтримки підприємництва
Громадське радіо

Світлана Іванченко, Маріуполь, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+