Слухати

У справі Савченко суд задовольнив клопотання прокуратури про відвід судді / Новини на Громадському радіо

У справі Савченко суд задовольнив клопотання прокуратури про відвід судді

10 липня 2018 - 19:45
Визначення слідчого судді відбувалося з порушенням

Суддя Шевченківського районного суду Києва Оксана Хардіна задовольнила заяву прокуратури про відвід слідчого судді Олени Мєлєшак, яка сьогодні мала розглядати клопотання сторони обвинувачення на продовження арешту народному депутату Надії Савченко.

Про це повідомляє УНН.

В ухвалі зазначається, що визначення слідчого судді відбувалося з порушенням. Клопотання прокуратури про продовження арешту Савченко було розподілене на суддю Мєлєшак 6 липня. Однак того ж дня наказом голови суду судді Мєлєшак було надано відпустку строком на один день — 6 липня, а такі обставини виключають участь судді у розподілі справ.

Сьогодні суд вирішує питання про продовження Надії Савченко запобіжного заходу. Клопотання прокуратури про продовження арешту нардепа Надії Савченко направили на повторне визначення слідчого судді.

Нагадаємо, Надію Савченко затримали 22 березня цього року. З неї зняли депутатську недоторканність та арештували. Її підозрюють у підготовці до захоплення державної влади в Україні, участі у злочинній організації (зокрема, спільно з Володимиром Рубаном), у посяганні на життя державного чи громадського діяча, плануванні терористичного акту та в незаконному поводженні зі зброєю.

Савченко оголосила голодування 23 березня. 20 травня її адвокат Олександр Шадрін повідомляв, що вона схудла на 20 кілограмів. Згодом її сестра Віра Савченка повідомила, що Надія Савченко вже давно не голодує.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+