Слухати

Україна повинна виконати вимоги ЄС до березня 2019 року для отримання наступного траншу / Новини на Громадському радіо

Україна повинна виконати вимоги ЄС до березня 2019 року для отримання наступного траншу

10 липня 2018 - 09:37
Серед умов, імовірно, будуть боротьба з корупцією, модернізація апарату державного управління, соціальна сфера

Україна повинна буде виконати вимоги Європейського союзу, які Київ і Брюссель зараз узгоджують, до березня 2019 року для отримання наступного траншу макрофінансової допомоги.

Про це у коментарі журналістам на полях саміту Україна-ЄС у Брюсселі заявив віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс.

«Однією з головних тем, яку обговорювали на саміті Україна — ЄС, була програма макрофінансової підтримки України. Як ви знаєте, нещодавно вона була погоджена членами ЄС та Європейським парламентом. Наступний крок - узгодити меморандум про взаєморозуміння, що обумовлює наступну макрофінансову програму на умовах, які ми тут обговорили, — це подальша боротьба з корупцією, модернізація державного управління, соціальна сфера. Насправді ми повинні працювати у стислі терміни, бо вся програма повинна бути узгоджена, імплементована і виплачена до березня 2019 року, оскільки макрофінансова програма тісно повʼязана з виплатою програми МВФ. Поточна програма МВФ закінчується у березні 2019 року», — наголосив Домбровскіс.

Таким чином Україна повинна буде виконати всі погоджені умови до березня 2019 року.

Серед умов, які можуть бути погоджені, — у сфері боротьби з корупцією, зокрема, створення ефективного механізму для перевірки електронних декларацій

Нагадаємо, 9 липня у Брюсселі відбувся 20-ий саміт між Європейським Союзом та Україною. Президент Європейської Ради Дональд Туск, президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер і президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі ухвалили спільну заяву.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+