Слухати

Україна може відновити виплати пенсій жителям Донецька та Луганська, - Точицький / Новини на Громадському радіо

Україна може відновити виплати пенсій жителям Донецька та Луганська, - Точицький

10 липня 2018 - 15:34
Представник України в ЄС назвав можливим відновлення пенсій людям, які знаходяться на непідконтрольній території

Уряд України розглядає можливість відновлення пенсійних виплат і допомог мешканцям, які знаходяться на непідконтрольних територіях.

Таку заяву зробив представник України в Європейському Союзі і за сумісництвом посол країни в Бельгії Микола Точицький, передають «Новости Донбасса».

«Питання виплат пенсій і надання допомоги нашим громадянам обговорювалося і буде предметом в пошуку необхідних форм для того, щоб це здійснювалося на постійній основі», — сказав він.

За його словами, уряд має інструменти для здійснення виплат

Читайте також: Правова абетка: соціальні виплати ветеранам АТО

Точицький наголосив, що Україну «ніхто не змушував» давати спільну з ЄС заяву, в якій, в тому числі, наголошується на необхідність відновлення пенсій жителям територій, які не контролюються владою.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що український уряд готовий виплачувати пенсії на окупованих територіях через Червоний хрест.
Нині на Донеччині близько 300-350 тисяч осіб, які наразі не отримують українські пенсії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+