Слухати

Українські туристи, які не можуть вилетіти з Єгипту, повернуться завтра, - авіаперевізник / Новини на Громадському радіо

Українські туристи, які не можуть вилетіти з Єгипту, повернуться завтра, - авіаперевізник

10 липня 2018 - 17:03
Пасажири були повідомлені про затримку заздалегідь

Через ремонт одного літака, вісім рейсів компанії SkyUp затримали відправлення українських туристів у Єгипет та з Єгипту.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомила прес-секретар SkyUp Катерина Резниченко.

«Всі затримки рейсів нашої авіакомпанії є плановими. Туристи були повідомлені заздалегідь, що час рейсів може змінюватись. Туристам, які знаходяться на курортах Єгипту, було продовжено проживання і харчування. Туристи, які вилітають на курорти Єгипту, теж були проінформовані, а тим, хто вже їхав у Київ, було організовано проживання в готелі «Братислава»», — прокоментувала Резниченко.

За її словами, вчора з технічних причин не зміг здійснювати польоти один борт компанії, через що вісім рейсів затримались в середньому на 10-12 годин. Останні два рейси з України мають вилетіти сьогодні об 16:00 та 20:00. З Єгипту останній рейс, який затримується, вилетить завтра вранці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+