Слухати

Волонтери ініціюють перевірку готелю через неналежне утримання в ньому левів / Новини на Громадському радіо

Волонтери ініціюють перевірку готелю через неналежне утримання в ньому левів

10 липня 2018 - 22:26
Зоозахисники стверджують, що тварини не мали доступу до води

Волонтери зоозахисної ініціативи UAnimals ініціюють звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України з проханням перевірити готель «Теремки» у Бакотській затоці на належне утримання у ньому левів.

Про це йдеться у повідомлені UAnimals.

«На території готелю «Теремки» у Бакотській затоці в крихітному вольєрі утримують левів. Тварини обмежені в пересуванні і в момент цих фото навіть не мали доступу до води.

Звертаємося до Міністерство екології та природних ресурсів України з проханням провести перевірку даного закладу, умов та підстав для утримання тварин», — говориться в повідомлені.

36 869 925_1 655 511 267 837 419_6 434 667 947 863 572 480_n.jpg

Фото/Лала Тарапакіна
Готель «Теремки» у Бакотській затоці
Фото/Лала Тарапакіна

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+