Слухати

ЗМІ: з печери у Таїланді звільнили 11 дітей (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

ЗМІ: з печери у Таїланді звільнили 11 дітей (ФОТО, ВІДЕО)

10 липня 2018 - 13:44
Рятувальна операція почалася 8 липня

У Таїланді рятувальники вивели із затопленої печери Кхао Луанг 11 хлопчиків з підліткової футбольної команди «Вепрі». Про це повідомляє Reuters та Aljazeera

Постраждалі вже доставлені або на шляху в лікарню провінції Чіанграй, де вони будуть кілька днів проходити реабілітацію.

Зараз у печері залишаються один хлопчик і тренер. Планується, що їх теж евакуюють до кінця дня.

Діти зникли 23 червня в провінції Таїланду Чіанграй після того, як печера Тхам Луанг, куди вони пішли на екскурсію, була частково затоплена водою. Зниклих безвісти шукали дев’ять днів. Рятувальна операція почалася 8 липня.

Печера Тхам Луанг розтягнута на 10 кілометрів, її глибина різниться. Діти перебували на глибині від двох кілометрів до 800 метрів.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+