Слухати

З печери у Таїланді вивели усіх дітей та їхнього тренера (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

З печери у Таїланді вивели усіх дітей та їхнього тренера (ВІДЕО)

10 липня 2018 - 14:49
Постраждалі вже доставлені або на шляху в лікарню провінції Чіанграй, де вони будуть кілька днів проходити реабілітацію

У Таїланді рятувальники вивели із затопленої печери Кхао Луанг усіх хлопчиків з підліткової футбольної команди «Вепрі» та їхнього тренера. Про це повідомляє Aljazeera з посиланням на власні джерела, а також CBS.

Діти зникли 23 червня в провінції Таїланду Чіанграй після того, як печера Тхам Луанг, куди вони пішли на екскурсію, була частково затоплена водою. Зниклих безвісти шукали дев’ять днів. Рятувальна операція почалася 8 липня. Печера Тхам Луанг розтягнута на 10 кілометрів, її глибина різниться. Діти перебували на глибині від двох кілометрів до 800 метрів.  
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+